• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
סדנת סוד החשמל באדם

 

 

סוד החשמל באדם – כל אחד יכול למנוע כאבים במו ידיו

 

 

הקורס הבסיסי בן  10 מפגשים של שעה וחצי .

 

נפתחות קבוצות בפתח תקוה ,בית חשמונאי ,אזור  וקריית אונו .

 

כל שיעור מתחלק ל 2 חלקים : חלק עיוני וחלק מעשי 

 

עלות הסדנא : 700 ₪ בלבד {מסובסד במקום 1400 ₪ } עבור שתי ערכות של מברשת חשמלית  אורל ב + כדור וגומייה + ספר לימוד תשלום בנוסף, תתארגן רכישה קבוצתית.

 

שעור ראשון : מרידיאן הריאות ומרידיאן מעי גס - היבטים הקשורים בתפקודים ביולוגיים ותפקודים נפשיים בחיי יום יום, דיון על כוחה של מלה

 

שעור שני    :  מרידיאן הקיבה ומרידיאן הטחול . היבטים פסיכולוגיים , פיזיולוגים הקשורים למרידיאן הקיבה וכיצד ליישמם בטיפול בעיות גוף נפש, דיון על כוחה של מחשבה  

 

שעור שלישי : מרידיאן הלב והמעי הדק - היבטים נפשיים מנטאליים ופיזיולוגים המייצגים מרידיאן זה והדרך לטפל בהם, דיון על סוד המגע וסוד החשמל באדם

 

שעור רביעי :  מרידיאן כליות ומרידיאן שלפוחית השתן - היבטים נפשיים מנטאליים ופיזיולוגים המייצגים מרידיאן זה והדרך לטפל בהם, משמעות כוח ההתנגדות בתרגול היום יומי

 

שעור חמישי : מרידיאן מחמם משולש ומעטפת הלב-  היבטים נפשיים מנטאליים ופיזיולוגים המייצגים מרידיאן זה והדרך לטפל בהם דיון על נקודת "בטרם"  - נקודה פיזיולוגית המתקיימת באדם בבריאותו ובמציאותו

 

שיעור  שישי : מרידיאן הכבד וכיס המרה -- היבטים נפשיים מנטאליים ופיזיולוגים המייצגים מרידיאן זה והדרך לטפל בהם, דיון על החיבור בין 3 הרבדים של המחשבה דיבור ומעשה כיצירת מכנה משותף המחבר 3 התוודעות בנקודה אחת .

 

שיעור שביעי : אקסטרה מרדיאנים -דיון על עבודתו של האדם מהגוף  דרך הרגש אל המחשבה

 

שיעור שמיני : אבחון  מצבו של המטופל עפ"י המרידיאניים וניתוח בראייה הוליסטית דיון על פרדוקסים המתגלים בחיינו

 

שיעור  תשיעי:  תרגול של כל המרידיאניים-ותרגילי התעמלות לפתיחתם   , תרגול בזוגות  ,תרגול הלחיצות עם הכדור והגומייה

 

שיעור  עשירי : סיכום ,יישום הלכה למעשה תוך דגש על "מלה" כולל הפעלת לחיצות לבניית העצם התוכנית על בסיס שינויים !!!

 

במה עוסק הקורס?

 

"מלה" היא שיטה ודרך חיים לריפוי עצמי בעבודה יום יומית.

פשטותה של השיטה הוא סודה - ומורכבותה של השיטה הוא סודה.

בחובה טומנת היא רעיון פילוסופי עמוק ביותר, הקושר אותה לחוקים והרשאות הדורשים לימוד ומודעות האדם, כעולם קטן, ובו סודות היקום כולו.

הכל כתוב ורמוז בספר הספרים – בפשט, בדרש ברמז ובסוד .

פשטותה של השיטה הוא במגע יום יומי על נקודות הגוף,היוצרות מיידית ריאקציה חשמלית כימית ומאפשרת איכות חיים ללא כאבים וחולי, ברמה בסיסית ביותר תוך פרק זמן קצר יחסית.

ריאקציה חשמלית כימית זו משנה בגוף את השדה האלקטרומגנטי והאלקטרוכימי בסוד "החיות רצו ושוב" – סוד החשמל באדם.

כאבים נעלמים ,מצבי רוח משתנים מעכשיו לעכשיו,  משתי סיבות :

א. המרווחים שבין עצמות הגוף, חוליות הגב, המפרקים והסחוסים  מתמלאים בשדה מגנטי רב עוצמה, שלא היה קודם לכן, ואיפשר לעצמות, למפרקים ולחוליות לקרוס - והוא הגורם העיקרי לשחיקה ולכאבים.

ב. חיזוקם של הגידים והשרירים בשבריר שנייה בשל השדה החשמלי הפעיל המשנה את השריר משריר רפוי לשריר חזק ביותר, שאינו זקוק למאמץ פיזי גופני בעומס והתנגדות החלים עליו. ובכך מתאפשרת עבודה תחת עומסים כבדים ומאמץ ללא חשש מפגיעה בשריר, קריעה כיווץ או פריקה. כמו גם אין חשש לשינויים מבניים בעמוד השדרה ובמפרקים - והכל קורה בשבריר שנייה – בסוד החשמל באדם, "בסוד החיות רצו ושוב".

חיות זו מוקרנת גם החוצה אל המרחב, כמו כל שדה חשמלי.  בשל העוצמה הנוצרת בשדה החשמלי מתהווה איכות חדשה בחיותו של האדם כלפי פנים וכלפי חוץ.

גם ביכולתו הפסיכוסומטית חל שינוי : האינטליגנציה הרגשית שלו עולה כיתה, משנה תדר, ומודעותו מתבררת אחרת רגשית ושכלית.

זו סודה של השיטה כדרך חיים המאפשרת להתגבר על כאבים ומצוקות גוף נפש,  בפשטות ובזמן קצר יחסית של תרגול יום יומי הנגיש לכל אחד מזקן ועד נער.

תקווה אנו שיותר ויותר אנשים יאמצו דרך זו כדרך חיים ביום יום, ויחוו את סודה מתוך התנסות והכרה מתוצאותיה המידיות למצוקות הגוף והנפש, ובשל פשטותה המאפשרת לכל אחד ואחד לגעת בה.

לגוף היכולת הפנימית ליצור התרופות והכוחות אשר זקוק להם האדם - במקום לא עזר איש וההיפך.